0.532.292 35 75 / 0.532.322 14 12   

Kurumsal

Azim Ticaret, 1952 yılında Faik KUL tarafından kurulmuştur. Deri sanayi ve imalatı konusunda uzun yıllar ticaret hayatına devam etmiştir. Bu süre içinde bünyesinde bir çok kişiyi istihdam etmiş, imalatı ile kaliteyi ve dürüstlüğü amaç edinmiştir.

1993 yılında Azim Elektromekanik Ticaret Ltd. Şti. Faik KUL ve oğulları tarafından kurulmuştur ve de ticaret hayatına aynı dürüstlük anlayışı ile devam etmektedir. 220 m2’lik ofis ve showroom ve 150 m2 depolama alanlarına sahiptir. İlk dedektör ithalatını 1982 yılında gerçekleştirmiştir. Halen bünyesinde bir çok Amerikan ve Alman firmalarının Türkiye distribütörlüğünü ve teknik servis hizmeti verdiği firmaların ürünlerini, müşterine en hızlı hizmeti vermektedir. Ana ticaret konusu metal dedektörler, endüstri dedektörleri, enerji hattı ölçüm ve test cihazları, su kaçağı dedektörleri, hat takip ve kopuk tespit dedektörleri, üst arama ve kapı giriş güvenlik dedektörleridir.

Türkiye distribütör ve teknik servis merkezi olduğu belli başlı ana firmalar şöyledir; GARRETT METAL DEDEKTÖR(USA)- GOLDEN MASK(BULGARİSTAN)- NEL COILS (UKRAYNA) - WHITE'S METAL DEDEKTÖR(USA)- TESORO METAL DEDEKTÖR(USA)- PULSE STAR METAL DEDEKTÖR(ALMANYA)- OMNITRON UZUN MENZİL ALAN TARAMA DEDEKTÖRLERİ(USA) - SIMMONS UZUN MENZİL ALAN TARAMA DEDEKTÖRLERİ(USA) - DETECH METAL DEDEKTÖR(BULGARİSTAN)- LORENZ METAL DEDEKTÖR(ALMANYA)- MD METAL DEDEKTÖR- RYCOM INSTRUMENT ÖLÇÜM CİHAZLARI(USA)

Yer altını büyük bir doğruluk ile araştırmak ve ölçmek yukarıdaki konusunda lider üretici firmaların ürünleri ile çok kolaydır. Ithalat ağımızda bulunan bu firmaların tüm ürünleri orjinal kendi fabrikalarının ürünleridir ve teknik garanti süreleri (2yıl) geçerlidir.

AZİM DEDEKTÖR, Türkiye’de dedektör çeşit ve kalitesinde pazarın lideridir. Çeşit ve bünyesinde bulunan distribütörlükler bakımında dünyadaki bir kaç firmadan biridir. Ticaret hayatında dürüstlük ve kalite bakımından ödün vermeden tüm alt bayilerine ve müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.